ZESPÓŁ

Nasz zespół to grono wykwalifikowanych, odpowiedzialnych i gotowych na nowe wyzwania specjalistów. Każdego dnia udowodniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Energetyczne Centrum SA to pozytywni ludzie i energetyczna atmosfera, która tu panuje.
Stawiamy na rozwój. Nieustannie organizujemy wewnętrze szkolenia i kursy, w ten sposób podnosząc kompetencje każdego pracownika. Zależy nam na powiększaniu zespołu złożonego z najlepszych specjalistów.

OKIEM ENERGETYCZNEGO SPECJALISTY

Jesteśmy zespołem składającym się z ludzi z bogatym doświadczeniem, różnymi poglądami i odmiennymi charakterami. To wszystko uczy nas tolerancji i pozwala nam otwierać się na nowości. Działamy w myśl reguły "Nie ważne co nas dzieli, ważne co nas łączy".
Wspieramy się zarówno zawodowo jak i prywatnie, ściśle ze sobą współpracując i szanując swoje zdanie, co buduje między nami trwałe, silne relacje. Jesteśmy zgranym zespołem. Stawiamy sobie ambitne cele i realizujemy je najlepiej jak potrafimy. Nie spoczywamy na laurach, chcemy stale się rozwijać.

Energetyczne Centrum to miejsce dla energicznych i ambitnych ludzi!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! >