Energetyczne Centrum SA to niezależny operator działający na rynku gazu i energii w Polsce, prowadzi swoją działalność na terenie całej od 2011 roku. W swoim portfolio posiada m.in. markę Błękitna Energia i MultiHome.

Zespół Energetycznego Centrum, to grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy są do dyspozycji Klienta, oferując rozwiązania dla domu i dla biznesu.

Międzynarodowe doświadczenie

Firma jest częścią Europen Energy Center – grupy kapitałowej mającej oddziały na w wielu krajach Europy centralnej.

 

BŁĘKITNA ENERGIA


Błękitna Energia to oferta na tańszy gaz i prąd. Powstała z myślą o Klientach, którzy chcą zmniejszyć swoje domowe wydatki i nie przepłacać. Już od 2007 roku każdy ma prawo sam zdecydować od kogo będzie kupował gaz i prąd. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Błękitna Energia

MULTIHOME


MultiHome to dostęp do opieki medycznej w całej Polsce czy do sprawnej pomocy specjalistów z różnych dziedzin w przypadku domowych awarii. Współpracujemy z zaufanymi partnerami i silnymi markami obecnymi na rynku usług od lat.

Multihome

KODEKS ETYCZNY ENERGETYCZNEGO CENTRUM

Firma Energetyczne Centrum SA prowadzi swój biznes w sposób rzetelny, przejrzysty i odpowiedzialny. Dbamy o podnoszenie standardów etycznych i biznesowych, a w naszych działaniach kierujemy się jasno określonymi zasadami w tym zakresie.
Zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem Etycznym firmy.

STRUKTURA PALIW ENERGETYCZNEGO CENTRUM S.A.

Informacja o strukturze paliw znajduje się tutaj.

KONCESJE I TARYFY

Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyk, Energetyczne Centrum S.A. posiada koncesję na obrót energią elektryczną do 2030 roku oraz koncesję na obrót paliwem gazowym do 2025 roku.
Koncesja na obrót energią elektryczną
Koncesja na obrót paliwem gazowym
Aktualna taryfa paliwa gazowego