Zmień sprzedawcę prądu i gazu. Wybierz umowę kompleksową! Ta zmiana generuje oszczędności w budżecie domowym. Chcesz dowiedzieć się więcej o zmianie sprzedawcy prądu i gazu? Zobacz na czym polega cały proces.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, maksymalnie uprościliśmy procedurę związaną z podpisaniem umowy z Energetycznym Centrum. Warto pamiętać, że zmiana sprzedawcy daje każdemu możliwość większej kontroli nad rachunkami za prąd oraz oszczędności w budżecie.

KIM JEST DYSTRYBUTOR

Odpowiedzialny za dostawę, modernizacje, sieci, pogotowie naprawiające usterki i odczyty zużycia energii lub gazu. W przypadku zmiany sprzedawcy prądu nie można go zmienić.

KIM JEST SPRZEDAWCA

To podmiot sprzedający energię odpowiedzialny za fakturowanie i obsługę. WAŻNE! Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jak i gazu nie powoduje przerw w dostawie. Nie musisz martwić się o formalności. Energetyczne Centrum S.A. przyjmuje na siebie wszystkie formalności w procesie zmiany sprzedawcy.

FAKTURY ZA GAZ

W przypadku sprzedaży gazu Klient otrzymuje jedną fakturę kompleksową, czyli fakturę za sprzedaż i dystrybucję dostaje od Energetycznego Centrum.

Proces rozliczenia za gaz

FAKTURY NA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

Każdy Klient po zmianie sprzedawcy może kontrolować wysokość rachunków. Otrzymując dwie oddzielne faktury za poszczególne w/w usługi odbiorca dostaje jasną informację ile zużył energii elektrycznej i jaki jest koszt dostawy prądu do gospodarstwa domowego. Fakturę za zużytą energię elektryczną Klient dostanie od Energetycznego Centrum, a za przesył prądu – od lokalnego dystrybutora.

Proces rozliczenia za prąd

KALKULATOR TWOICH OSZCZĘDNOŚCI

Bez względu w jakim mieszkasz mieście, kto jest Twoim obecnym sprzedawcą, możesz sprawdzić jak proste jest oszczędzanie z Energetycznym Centrum. Sprawdź ile możesz oszczędzić jeśli dziś wybierzesz naszą firmę.

PROCES ZMIANY SPRZEDAWCY

Energetyczne Centrum S.A. przyjmuje na siebie wszystkie formalności w procesie zmiany sprzedawcy. Wypowiemy umowę u poprzedniego sprzedawcy, podpiszemy i odeślemy umowę dystrybucyjną do Twojego Operatora Sieci Dystrybucyjnej. Kontrolujemy cały proces i pomagamy Tobie.