Nasza współpraca z Fundacją Mam Marzenie rozpoczęła się na początku 2013 roku. Na co dzień, jako sprzedawca gazu i prądu, dostarczamy energię do domów naszych Klientów, a dzięki realizacji marzeń małych podopiecznych fundacji dzielimy się pozytywną, dobrą energią, która, jak wierzymy, pomaga w walce z chorobą.

Dziękujemy, że pomagacie razem z nami

Dziękujemy, że jesteście z nami, bo to - przede wszystkim dzięki rosnącej grupie Klientów Energetycznego Centrum - możemy realizować kolejne marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie!

Fundacja Mam Marzenie działa na terenie całej Polski od 2004 roku i spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. Od stycznia 2013 roku wspieramy finansowo działalność fundacji, która także z pomocą Energetycznego Centrum SA, może realizować kolejne pragnienia najmłodszych.

Jesteśmy dumni, że w październiku 2013 roku otrzymaliśmy od fundacji szczególne wyróżnienie za zaangażowanie w pomoc dzieciom i realizację ich największych marzeń. Specjalny dyplom i podziękowania trafiły na ręce Prezesa Energetycznego Centrum podczas uroczystej gali „Magia Marzeń”, która odbyła się w warszawskim teatrze Roma.

Jak Energetyczne Centrum spełnia marzenia?

Wszystko zaczęło się od 3,5 letniej Sandry, której pragnieniem było umeblowanie swojego pokoju. Radość płynąca z realizacji tego marzenia, utwierdziła nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens.

Mieliśmy też niezwykłą przyjemność poznać sympatyczne rodzeństwo - Weronikę i Pawła. Gigantyczne czeki na wymarzony, profesjonalny aparat fotograficzny i nowe meble do pokoju trafiły w ręce marzycieli podczas jednego z pikników Lata z Radiem.

Dzięki naszej współpracy z Polskim Radiem i udziale w legendarnych piknikach w wielu miastach Polski, mogliśmy umożliwić Wiktorowi poznanie kulis pracy radiowca, uścisnąć dłonie muzykom grupy Myslowitz i spędzić niezapomniane chwile na backstag-u.

Małgosia marzyła o wakacjach, Sandra o nowych meblach do swojego pokoju, a Karolina o laptopie. Dzięki wsparciu finansowemu – te, oraz wiele innych, marzeń udało się spełnić.

Dzięki Wam – naszym Klientom – mamy już na swoim koncie kilkadziesiąt spełnionych marzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze wspaniałymi, wzruszającymi historiami dzieci w zakładce Aktualności.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach wspólnie zrealizujemy jeszcze dziesiątki marzeń podopiecznych fundacji, czerpiąc radość i energię z uśmiechów małych Marzycieli!

Więcej o fundacji na http://mammarzenie.org

Zobacz, komu Energetyczne Centrum SA pomogło w realizacji marzeń

Nowy pokój 3-letniej Sandry


Wiktor na koncercie Myslovitz